Bursa Forklift Lastik Tamiri, Değişimi, Onarımı

Bursa Lastik Tamiri, Lastik Yol Yardım

Bursa Lastik Tamiri, Lastik Yol Yardım

Bursa Forklift Lastik Tamiri

Bursa Forklift Lastik Servisi, yerinde lastik değişim hizmeti ile değişmesi gereken forklift lastikleriniz veya her türlü iş makinası lastiklerini, iş yerlerinizde söküyor ve presleme yapıp tekrar getirip montajını yapıyoruz. Siz sadece bizlere lastik ölçüsünü ve iş yerinizin adresini söyleyin biz gelelim. Uzman ekibimizle profesyonel makinalarla en iyi kaliteyi en uygun fiyata hizmetinize sunuyoruz. Konu lastik ise ölçüsü ve ebatları hiç farketmeksizin, bizleri aramanız yeterlidir. Firmamız Bursa Forklift Lastik, iş makinası lastik tamiri hizmeti vermektedir.

Bizlere;
Forklift lastik tamir, Forklift lastik değişimi, Forklift lastik onarımı, İş makinası lastik değişimi, İş makinası lastik tamiri, İş makinası lastik onarımı, Taksi lastik tamiri, Lastik değişimi, Lastik oteli (garantili), Lastik yol yardım, Yerinde lastik değişimi, 7/24 lastik yardım, Bursa Forklift Lastik, olarak zaman ve mekana takılmadan her yerde hep hizmet hep hizmet sıloganı ile çalışmalarımıza devam ediyoruz… Dolgu Lastikler, Poliüratan Lastik ve tekerlekler, Havalı Lastikler…

Siz kıymetli müşterilerimize FORKLİFT LASTİĞİ Değişimi Tamiri konusunda yaklaşık 21 yıldır kesintisiz hizmet veriyoruz. Bu süreç içerisinde elimizden geldiğince servis süresini kısa tutmaya çalıştık. Çok şükür ki, bu konuda ufak tefek aksilikler olsa da başarılı olduğumuzu düşünüyoruz. Şimdi hedefimizi bir adım daha ileri taşıyarak bu süreyi daha da kısaltmak istiyoruz. Bundan önce havalı lastiklerinizi fabrikanızda değiştirebiliyorduk. Bundan sonra inşallah dolgu lastiklerinizi de fabrikanızda değiştirebileceğiz. Yani dolgu lastiği presleme işinizi MOBİL PRESimiz ile çözmüş olacağız.

Forklift Lastikleri
DMS Elektrikli Araç Forklift hizmetleri, Forklift İstif Makinaları ve İş Makinaları lastikleri satışı konusunda siz değerli müşterilerine ürün ve hizmet sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
×