Bursa Yolda Lastik Tamiri

En yakın lastikçiyi yönlendirerek aracınızın lastiğini güvenilir, hızlı ve makul ücrete değiştirmenizi sağlar. Kazanın ardından aracınız yürür halde ama lastiği patlamışsa acil takviye hizmeti sağlar. En yakın lastikçiyi yönlendirerek aracınızın lastiğini güvenilir, hızlı ve makul ücrete değiştirmenizi sağlar. En yakın lastikçiyi yönlendirerek aracınızın lastiğini güvenilir, hızlı ve makul ücrete değiştirmenizi sağlar.

Lokasyon Bilginiz Alınır; Bulunduğunuz yerin lokasyon bilgisi ile en doğru yol tanımı sizlerden alınır. Lastikçi Derhal Yola Çıkar; Bulunduğunuz noktaya en süratli şeklinde intikal edilerek lastiğiniz değiştirilir.

Günümüzün yoğun vasıta trafiğinde benim de başıma gelir mi şüphesine hiç yer bırakmayacak miktarda lastik probleminden kaynaklı yolda kalan birden fazla insan vardır. Kentler arası yollarda ya da kent içi akan trafikte lastiği patlayan tek bireyin yapılması lüzumlenen ilk hareket aracı güven şeridine çekmektir. Derhal sonrasında herhangi bir kazaya veyahut can kayıbına mahal vermemek için başka sürücüleri uyarmak emeliyle makul mesafeye yerleştirilen tek ‘reflektör’ ile uyarmaktır. Reflektörü aracın arka yönüne yerleştirme uzaklığına doğru hüküm vermek için yolun vaziyeti ve akan trafik göz önünde bulundurulmalıdır. Akan tek trafikte aracın emniyetini ve içindekilerin can güvenliğini sağlamadan direk lastik tamirat ya da lastik değişim gibi işlemlere başlamak epey tehlikelidir. Aracın güvencesi için ihtiyaç duyulan uyarıcılar yerleştirildikten ardından, lastik tamirat ya da lastik değişim işlemlerine başlanabilir. Lastik tamirat işi tek uzmanlık alanıdır ve kafi ekipmana sahip olunması gerekir. Kendisi uzmanlık kısmı lastikçi ustalığı olmayan tek bireyin bu tür tek işleme yeltenmesi tavsiye edilmez.

Lastik değişimi için ihtiyaç duyulan olan malzemeler, kriko takımı ve (stepne) yedek lastiktir. Kriko takımının içerisinde tespit edilen bijon anahtarı ile patlayan lastik somonları gevşetilir.

Kriko, marşpiyelin patlayan lastiğe yakın yönüne yerleştirilir. Krikonun çalışma mekanizması kullanılarak vasıta yukarıya kaldırılır. Patlak lastik çıkartılır ve aynısı sıra takip edilerek stepne takılır. Vasıta stepne üstüne bindirildikten ardından bijon anahtarı ile bijon somonları en son muayene edilir.

Lastiğiniz patladığı durumda stepne ya da kriko takımınızdan rastgele biri yok ise veyahut bu hususta malumat ve deneyiminiz yetersizse, ilave olarak tek zarar ve tehlikeye mahal vermeden lütfen 7/24 görev veren lastikyolyardimustasi.com ekiplerinden uzman yardımı isteyin! Türkiye’nin tüm il ve kazalarında hazır tespit edilen, bölümünde tecrübeli ustalarıyla lastiktamiribursa.com yol takviye platformu, her şeyden evvel sizlerin yolda kalmasını kendisi meselesi gibi sahiplenip en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır.

Yolda Lastik Tamiri Uzun Devam ediyor mu?
Yolda lastik tamiri ön görü ettiğiniz vakit diliminden henüz kısa tek şeklinde halledilmektedir. Tecrübeli ve deneyimli kadrolarımız ile işiniz tek çırpıda bitmektedir. Henüz evvel hiç lastik tamiri ile uğraşmamış tek insansanız veyahut bu işte yeni olan birisini çağırdıysanız işleminiz henüz uzun tek vakit da gerçekleşebilir. Bu da gidilecek yere yetişememekte veyahut henüz geç tek zamanda gitmenize neden olmaktadır. Bu tür tek halde bizlere erişerek henüz kısa müddet de yolda lastik tamiri prosedürünü gerçekleştirebiliriz. Unutmamalısınız yolculuğunuzdan henüz ehemmiyetli olan şey güvenliğinizdir. Lütfen henüz ayrıntılı malumat ve sorularınız için bizler ile iletişime geçebilir yolculuğunuzu güvenilir tek şeklinde sonlandırabilirsiniz.

Özetle ‘lastiğim patladı, yolda kaldım!’ dediğinizde;
– Aracı güven şeridine çek!
– Reflektör ya da herhangi bir ikazcı yerleştir!
– Uzman yardımı alın.

Konuyla alakalı tecrübelerinizi ve bilgilerinizi ‘yorum’ kısmından bizler ile paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
×